Uwaga!

O Nocnej Duszyczce...

...czyli kilka słów o mnie.

          Jestem osóbką siedemnastoletnią o klarownych, aczkolwiek dla wielu pewnie dziwnych poglądach życiowych, dużych wymaganiach w stosunku do siebie samej i mniejszych w stosunku do innych. Długopis (albo klawiaturę) chwytam od czasu do czasu, a ten blog ma mnie zmusić, bym zaczęła to robić systematycznie, bo w regularności nigdy byłam zbyt dobra. Lubię pisać i choć wiem, że do ideału mi bardzo, bardzo daleko, raz na jakiś czas stworzę coś, co nawet mi się trochę podoba.
          Uwielbiam śpiewać i grać na gitarze. O tym drugim przypomniałam sobie niedawno, ale kiedy już znów posmakowałam sobie gry na tym kochanym instrumencie, nie mogłam przestać i teraz bardzo często można mnie z nim w dłoni spotkać. Jeżeli chodzi o sporty, moim ulubionym jest chyba siatkówka.
         Mam piątkę rodzeństwa, więc w domu zawsze jest dosyć głośno. Także wiecie, jeżeli coś jest nieskładnie napisane, są błędy, albo coś nie ma sensu, to na pewno dlatego że coś mnie rozpraszało. A tak na serio, to jeżeli coś będzie źle, to proszę o zwrócenie mi uwagi, nie gryzę, a raczej dziękuję za takie gesty. Jestem z tych ludzi którzy krytykę bardzo sobie cenią i są za nią bardzo wdzięczni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wiadomości

... za szablon (dostosowany do rozdzielczości ekranu 16:10 i 16:9) dziękuję cudownej Jill z równie cudownych Zaczarowanych szablonów.